Ciekawe tematy i porady
Znajdź nas na
Facebook
Obserwuj @DworWapowce
Dwór Wapowce

Sala Zabaw Koliberek

Sala zabaw Koliberek to bajkowa kraina zrobiona w stylu afrykańskiej dżungli, w której dzieci mogą przenieść się w świat marzeń i szalonej zabawy. Dla dzieci przygotowaliśmy: trampolinę, małpi gaj, suchy basen z piłkami armatki pneumatyczne z tarczą interaktywną, rurę do wspinaczki, interaktywne pianino, gry dotykowe, zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, tarzana. Dla najmłodszych dwu piętrowy domek jeździki, bujaczki, mega klocki i namiociki z mnóstwem zakamarków i zabawek. Włożyliśmy dużo serca w przygotowanie przytulnego miejsca z dużą ilością atrakcji, do którego zarówno dzieci jak i opiekunowie będą wracali z radością.

Jeżeli chcesz odpocząć pooglądać telewizję, przeczytać gazetę czy porozmawiać ze znajomymi albo zorganizować urodziny dla swojego dziecka to sala zabaw Koliberek jest idealnym miejscem do tego.

W naszej drewnianej restauracji Koliba połączonej z salą zabaw napijesz się wspaniałej włoskiej kawy czy herbaty smakowej, zjesz pyszny deser a gdy zgłodniejesz zapraszamy także na wspaniałą pizze, sałatkę czy domowego hamburgera.

 

Sala zabaw otwarta jest od Poniedziałku do Piątku od 10.00 do 19.00, a w sobotę i niedzielę od 10.00 do 20.00